Categorieën: Wijken

Gemeente gaat haast maken met woonschepenhaven

Het stadsbestuur gaat haast maken om de opknapbeurt van de woonschepenhaven af te maken. De bewoners zeggen dat de renovatie van de haven is afgeraffeld.

Zo is een sluisdeur kapot, meterkasten staan los, er zijn te weinig aanlegsteigers en er ligt verontreinigd slib op de kade. In totaal gaat het om 65 zaken die nog niet goed zijn.

De SP stelde er vragen over na een reportage op OOGTV, waarop de gemeente beterschap beloofde. In mei moet alles klaar zijn.

Andor Heij

Bekijk reacties

  • Met andere woorden, het was gewoon nog niet af :p. Dan kun je beter de gemeente even bellen in plaats van de SP. De PvdD had natuurlijk haar interesse al verloren nu de zwaluwen gevlogen zijn :p

Recente berichten

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

38 minuten geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

48 minuten geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

2 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

3 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

4 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

4 uur geleden