Het sportcentrum bij het Alfa-college in Groningen was woensdag het toneel van de eerste top sportdag van de zes gezamenlijke Energy Valley Topclubs. 150 kinderen konden meedoen aan clinics die werden gegeven door spelers van FC Groningen, GIJS, Nic, Lycurgus, GHHC en Donar.
De clinics bestonden uit diverse sporten. De lichamelijk beperkte kinderen hadden een eigen zaal en deden onder andere rolstoelbasketbal. Stichting BEA verzorgde in deze zaal voor de sporten. Het plan voor deze sportdag lag al een poosje klaar, en er is zelfs al een voorganger van. In samenwerking met ALO studenten van de Hanzehogeschool en alle profclubs is deze top sportdag georganiseerd. De bedoeling is dat dit een jaarlijks evenement wordt.
Partners van deze dag zijn Fonds Gehandicaptensport, Noordlease, Alfa-college, Huis voor de Sport Groningen, Hanzehogeschool Groningen, Stichting BEA en Energy Valley Topclub.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
Anoek en Chris: TOP! Wat een blije reacties van al die kinderen. Ook de ouders waren bijzonder enthousiast. Een dergelijk festijn moet volgend jaar zeker navolging krijgen.