Categorieën: Nieuws

Gemeenteraad bespreekt aanpak stadhuis

De gemeenteraad houdt op 1 maart een werksessie over de aanpak van het stadhuis. Het rijksmonument krijgt de komende jaren een opknapbeurt. Drie architectenbureaus hebben het gebouw inmiddels onderzocht.

Groot onderhoud en verduurzaming staan voorop, maar ook de raadzaal wordt aangepast in verband met uitbreiding van het aantal gemeenteraads­leden. De derde verdieping waar nu de fractiekamers zijn krijgt een grondige renovatie. De gemeenteraad pleitte eerder voor een sobere, maar doelmatige aanpak.

De drie architectenbureaus hebben verkennend onderzoek gedaan en hun rapporten zijn verzameld in een werkboek waarover de raad zich op 1 maart buigt. De bedoeling is dat er in mei een gericht voorstel komt over het globale programma van eisen, het budget en de financiering.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

9 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

10 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

13 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

13 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

14 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

14 uur geleden