Foto: Sebastiaan Scheffer
Het festival Eurosonic Noorderslag heeft vorige week week iets meer dan 40 duizend bezoekers getrokken. Dat zijn er een kleine tweeduizend minder dan vorig jaar.
Volgens de organisatie kwam dat vooral door het slechte weer rond Eurosonic Air op de Grote Markt. Het festival zelf was stijf uitverkocht.
De conferentie trok 4.200 bezoekers. Er waren meer dan 400 vertegenwoordigers van andere festivals en 465 journalisten. Tijdens de vier dagen speelden er in totaal 382 acts. Het evenement was in 34 landen te horen of te zien.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
Fantastisch festival met vele bezoek(st)ers die bevredigd weer huiswaarts keerden.
Een volgende keer staat al in de startblokken