winkelcentrum paddepoel
De Tweede Kamerfractie van de SGP is blij dat minister Kamp van economische zaken de problemen rond de winkelopenstellingen in winkelcentra serieus neemt.
Het probleem is dat sommige winkeliers door contracten gedwongen worden de winkels op zondag te openen. Dat gebeurt onder meer in winkelcentrum Paddepoel, waar enkele ondernemers hoge boetes hebben gekregen, omdat ze dat weigeren. De SGP wil af van dit soort verplichtingen. Bovendien ziet de partij de zondag als rustdag.
Uit de beantwoording van vragen van de SP, ChristenUnie en de SGP blijkt dat in een evaluatie over de openstelling van winkels op zondag blijkt dat ook de verplichtende contracten onder de loep genomen worden.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
het is van de zotte dat men dat gaat vragen ! 7 dagen open is helemaal niet nodig en als zzp er heb je ook het recht om wat rust dagen te hebben. laat die meneer of vereniging zelf lekker dan maar even de hele tent open doen tewel hij geen omzet maakt dan is die snel genezen! of gooi het hele centrum dicht op zondag. en betaal geen huur dat is ook een mogelijkheid