FC Groningen heeft zaterdagavond in Tilburg met 2-1 van Willem II verloren. Invaller Mimoun Mahi trof als enige het doel voor de gasten.
De FC had in de eerste helft het beste van het spel, maar Willem II kreeg de grootste kansen. Willem II, getraind door ex-Groningen coach Erwin van de Looi, drong na de pauze meer aan en kwam in de 66e minuut op voorsprong via Haye. Een kleine tien minuten later kwam de FC langszij toen invaller Mimoun Mahi scoorde na een doorkopbal van Tom van Weert. In de 85e minuut nam Willem II opnieuw de leiding. Ogbeche kopte de bal in de touwen nadat die terugkaatste van de lat.
FC Groningen blijft staan op 9 punten uit 11 duels. De Tilburgers verlaten de laatste plaats en hebben nu een punt meer dan FC Groningen.
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Volgens het gemeentebestuur heeft de Dierenambulance Groningen voorlopig geen ontheffing apart nodig voor de zero-emissiezone…
Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…
Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…
Bekijk reacties
Jeroenneke,
wat een domper voor de FcG.
slaap zacht en droom van betere tijden.
leedvermaak staat niemand
Verwanten komen voor elkaar op als ze worden aangevallen.
Was de FcG ook maar zo aktief geweest , dan was de uitslag tegen Willem 2 wellicht nog geeindigd in een gelijkspel (zie mijn voorspelling van eergisteren).
Aangevallen? Ah ja, Arie... Hoe moet ik jou nou serieus nemen... Bovendien heb ik daar helemaal geen tijd voor om me aangevallen te voelen.
Jeroenneke,
dat je gevoelloos bent na dit dramatisch verloop voor de FcG is te begrijpen.
Op het moment dat ze nog eens een puntje halen blaas je wel weer hoog van de toren
en je leven ziet er dan even een weekje weer wat leuker uit. Nog even geduld dus.
Op naar Nijmegen komende zaterdag en de kop er voor. Hoe de punten worden gehaald maakt mij niet uit, als ze er maar komen. Succes FcG!