De oude geluidswerende wanden zijn inmiddels weg.
De zomerwerkzaamheden aan de oostelijke, noordelijke en westelijke ringweg zijn succesvol afgerond. Dat laat de provincie Groningen zondag weten.
De afgelopen vijf jaar is er hard gewerkt, zodat deze ringwegen het verkeer op kunnen vangen als er straks gewerkt gaat worden aan de zuidelijke ringweg.
Tijdens de zomerwerkzaamheden zijn de laatste puntjes op de ‘i’ gezet. Zo heeft het wegdek tussen het knooppunt Driebond en Reitdiep een nieuwe stille asfaltdeklaag en nieuwe belijning gekregen.
Met het afronden van de werkzaamheden komen ook alle omleidingen te vervallen. De komende tijd zullen er nog kleine werkzaamheden uitgevoerd worden. Zo zullen de gele borden langs de weg vervangen worden door blauwe, en krijgt de noordelijke ringweg nog nieuwe geluidsschermen.
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Bekijk reacties
Het verkeer straks op vangen van de zuidelijke ringweg was alleen mogelijk als de westelijke ringweg verkeerslichten vrij gemaakt was.
Er is geen opvang gecreëerd op de westelijke ringweg, dat wordt de grootste bottleneck.
Het verkeer gaat daar gigantisch vastlopen en tot overmaat van ramp gaan ze pas NA de zuidelijke ringweg de westelijke ringweg verkeerslichten vrij maken, een beetje ontzettend dom!