Categorieën: Nieuws

The Pool officieel geopend

The Pool, dat is het restaurant van The Student Hotel aan het Boterdiep, is vrijdagavond officieel geopend. Ruim tweehonderd hotelgasten, studentenbewoners en omwonenden kwamen af op de speciale barbecue voor het hotel.

“De keuken is mediterraans vandaar de naam The Pool, dat staat symbool voor de Middellandse Zee. We hopen straks ook een buurtfunctie te krijgen. Het restaurant is niet alleen voor de gasten van het hotel”, benadrukt manager Jan Akkermans van The Student Hotel.

“Per 1 september komen er ook nog eens 290 semester studenten in ons hotel. Dan wordt het spannend maar we zijn er klaar voor”, besluit Akkermans.

Erick Bakker

Bekijk reacties

Recente berichten

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

12 seconden geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

44 minuten geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden