Categorieën: Sport

Donar trekt stand gelijk

Donar heeft de stand in de halve finale van de play-offs om de landstitel gelijkgetrokken. In Martiniplaza wonnen de Groninger basketballers de tweede wedstrijd tegen ZZ Leiden met 75-68.

In de eerste helft kwam meerdere keren op een punt of 5 voorsprong, maar evenzovele keren kwam Leiden weer langszij. Het eerste kwart eindigde in 15-17. In het rustsignaal zorgde Donar-speler Jason Dourisseau voor een wereldscore door vanaf de eigen helft, vanuit de ‘no-charge-zone’ ringloos raak te gooien: 36-34.

Na rust liep Donar verder uit, tot 61-48 aan het eind van het derde kwart. In het laatste kwart lukte het Leiden niet om de achterstand in te lopen.

Topscorer bij Donar was Drazen Bubnic met 17 punten.

De stand in deze ‘best of seven’ is nu 1-1. Komende donderdag is de derde wedstrijd. Die vindt weer plaats in Leiden. Komende zaterdag speelt Donar weer thuis.

 

redactie

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

1 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

2 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

3 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

3 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

4 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

5 uur geleden