Categorieën: Nieuws

Waterlek Stad gedicht

Meer dan vijfduizend huishoudens in de stad hebben Pinksterzondag lange tijd zonder water gezeten. Rond 20.00 uur waren de problemen verholpen.

De problemen begonnen zondagochtend. Meldingen van geen of een lage waterdruk kwamen met name uit de Oosterpoortbuurt, de Herewegbuurt en de Badstratenbuurt. Uiteindelijk zou het tot in de avond duren voor het euvel verholpen was. Een woordvoerder laat weten dat vanaf 20.00 uur het water weer stroomt, en dat dit water ook gewoon gebruikt kan worden.

Om overdag de grootste nood te ledigen werden er door het Waterbedrijf waterkarren ingezet die op strategische punten werden neergezet. Stadjers konden er met behulp van flessen en pannen water halen.

Sebastiaan Scheffer

Bekijk reacties

Recente berichten

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

54 minuten geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

1 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

2 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

2 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

3 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

13 uur geleden