Zaterdagavond speelt FC Groningen tegen Excelsior met opnieuw een gewijzigd elftal. Naar alle waarschijnlijkheid houdt trainer Erwin vd Looi Idrissi en Sorloth op de bank en krijgen Jesper Dorst en Danny Hoesen een basisplaats toegewezen. Mimoun Mahi vervangt de geschorste Bryan Linssen.
Of Simon Tibbling inzetbaar is zaterdagavond is nog maar de vraag. Albert Rusnak krijgt bij afwezigheid van Tibbling een kans om weer in de basis te staan.
Albert Rusnak zegt voor 100% gefocust te zijn op de wedstrijd tegen Excelsior. Mimoun Mahi schat de kans voor FC Groningen vrij groot als de spelers maar bereid zijn voor elkaar door het vuur te gaan.
De Groningers zullen tegen Excelsior drie punten mee naar huis moeten nemen willen zij nog aansluiting vinden bij de subtop. De wedstrijd tegen Excelsior begint zaterdagavond om 20:45 uur.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
Ik hoop het voor de FcG.
Maar toch : 0-1 of 1-2.
De volgende nederlaag. Deze trainer maakt er een potje van. Weer een ander elftal.