foto: www.sportphotoagency.com
Doelpuntenmaker Danny Hoesen noemde het zonde dat FC Groningen zondag in de met 2-1 verloren wedstrijd in de Euroborg tegen Ajax op achterstand kwam.
door Liesanne de Haan
Hoesen vond dat FC Groningen in de eerste helft beter voetbalde dan Ajax. ‘’In de tweede helft zette Ajax meer druk.’’ Hoesen zei over zijn goal in de extra tijd dat die er lekker in ging maar dat de goal te laat viel. ‘’Ik weet dat ik een goede trap heb dus ik heb daarom ook de vrije trap opgeëist.’’
Hoesen was er vanuit gegaan dat hij in de basis zou staan, maar kreeg één dag voor de wedstrijd van trainer Van de Looi te horen dat Sorloth de voorkeur kreeg. ‘’Dat is zuur, maar het is simpel als de trainer zegt dat je niet speelt, dan speel je niet’’.
Aanvoerder Rasmus Lindgren betitelde de nederlaag tegen Ajax als onnodig. ‘’De eerste helft speelden we goed, maar Ajax zette meer druk in de tweede helft en dan wordt het moeilijker om op te bouwen.’’
Maduro gaf na de wedstrijd aan dat hij Ajax niet goed vond spelen en betiteld de twee tegen goals als ‘’weg gegeven cadeautjes.’’
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
De lachwekkende commentaren na afloop.
Deze spelers weten toch dat het spel is gebaseerd op doelpunten maken.
Als een elftal dat niet kan , zelfs niet na opgelegde kansen, dan is er sprake van onkunde en niet van onnodig verlies.
Ardien... Je belofte...
Ardien, de FC zoekt nog een nieuwe trainer/coach. Iets voor jou? Je weet steeds beter dan wie dan ook hoe het moet. Jammer alleen dat dat steeds achteraf is.
Jaap,
van Jeroen mag ik na mijn belofte niet meer op het spel reageren.
Dat doe ik dus ook niet.
In bovenstaande reactie reageer ik op de onnozele commentaren.
Helaas ziet Jeroen het verschil niet( groenwitte bril!?)