De vakbond CNV maakt zich grote zorgen over de winkelketen Xenos. Xenos heeft in Groningen vestigingen op de Vismarkt en in winkelcentrum Paddepoel.
Het personeel krijgt woensdag na sluitingstijd van de winkels een “belangrijke mededeling”. Daarna wordt de pers ingelicht.
CNV zegt dat dit soort aankondigingen “zorgwekkend” zijn. Ook hebben al diverse ongeruste personeelsleden van Xenos zich bij de vakbond gemeld.
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
Bekijk reacties
Jemig! Al die winkelketens vallen één voor één om. Worden we met z'n allen wel goed voorgelicht door Rutte en co alsook het CBS. Het ging toch ietsjes beter met de economie. Of toch op het verkeerde been gezet?!
Volgende doorstart?
Met Coolblue gaat het toch heel aardig?
Xenos was ooit de goedkoopste, maar toen kwam een Action in beeld waarna Xenos een directe concurrent kreeg in soortgelijke branche en kon hier niet op inspringen?
Beste mensen er zullen meer omvallen.14 dagen geleden was er een econoom op tv die aankondigde dat ook Hema-Kijkshop-Zeeman in de problemen zitten.
Allemaal een gevolg van de banken crisis en dat de banken hun hypotheek rentes niet verlagen terwijl ze zelf in Frankfurt voor bijna 0 % hun geld krijgen. Heeft u zondagavond op tv het gesprek met de 4 directeuren van ING-ABN-Rabo-SNS bank gezien. De top salarissen gehoord en deze mensen hebben nog steeds niets van de crisis geleerd.
De roep om een Staatsbank wordt steeds groter !