Foto Andor Heij: Erdem Yeni van PKC'83 tegen Staphorst.
Het is PKC’83 zaterdagmiddag in eigen huis niet gelukt om te promoveren naar de hoofdklasse. Voor ongeveer 800 toeschouwers was in de beslissende wedstrijd Staphorst met 4-0 te sterk. Staphorst blijft daardoor in de hoofdklasse.
Staphorst was een maatje te groot voor de Groningers. Na zes minuten schoot Martin Brakke via de paal raak: 1-0. Martin van ’t Ende kopte in twee instanties de 2-0 ruststand binnen.
Rob Mijnheer, maakte na hands van PKC, er vanuit een strafschop 3-0 van. Michel Boonstra miste voor PKC daarna een penalty. In de slotfase tekende Sander Nooi voor de 4-0 eindstand.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…