Foto: Lesley Pietens
OOG Radio en TV is genomineerd als beste lokale omroep van Nederland. Dat is dinsdag bekend gemaakt.
In totaal werden zeven omroepen genomineerd. Naast OOG gaat het om de lokale zenders in Oss, Venlo, Rotterdam, Enschede, Eindhoven en Horst aan de Maas.
De bekendmaking is op vrijdag 5 juni in Hilversum. Ook hebben de lokale omroepen diverse programma’s ingezonden. De nominaties hiervan zijn nog niet bekend.
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Bekijk reacties
Geheel terecht genomineerd!
Helemaal mee eens.
Mijn enige kritiekpuntje is dat er nieuwslezers zijn (niet alleen bij OOG trouwens, maar ook bij bijv. RTV Noord) die de klemtoon in een zin soms verkeerd leggen.
Dan blijkt dus dat ze niet altijd doorhebben wát ze 'oplezen', en wat er in een zin of nieuwsitem wordt bedoeld. Wéét dus wat je leest.