Categorieën: Nieuws

OOG Radio en TV genomineerd als beste omroep

OOG Radio en TV is genomineerd als beste lokale omroep van Nederland. Dat is dinsdag bekend gemaakt. 

In totaal werden zeven omroepen genomineerd. Naast OOG gaat het om de lokale zenders in Oss, Venlo, Rotterdam, Enschede, Eindhoven en Horst aan de Maas.

De bekendmaking is op vrijdag 5 juni in Hilversum. Ook hebben de lokale omroepen diverse programma’s ingezonden. De nominaties hiervan zijn nog niet bekend.

Andor Heij

Bekijk reacties

  • Helemaal mee eens.
    Mijn enige kritiekpuntje is dat er nieuwslezers zijn (niet alleen bij OOG trouwens, maar ook bij bijv. RTV Noord) die de klemtoon in een zin soms verkeerd leggen.
    Dan blijkt dus dat ze niet altijd doorhebben wát ze 'oplezen', en wat er in een zin of nieuwsitem wordt bedoeld. Wéét dus wat je leest.

Recente berichten

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

24 minuten geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

1 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

2 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

4 uur geleden