foto: Andries Oord
Een 27-jarige bewoner van de Radiumstraat is dinsdagmiddag aangehouden voor ernstige mishandeling van enkele politiemensen. Ook zijn 56-jarige moeder werd ingerekend.
De man stompte een politieman diverse keren tegen het hoofd en drukte hem de keel dicht. Daarvoor had hij een andere agent hard in zijn duim gebeten en geprobeerd hem het pistool af te pakken. Zijn 56-jarige moeder werd aangehouden vanwege verzet tegen de agenten. Die waren naar de Radiumstraat gegaan wegens een burenruzie waarbij de 56-jarige zou zijn geslagen.
Tijdens het gesprek laaide de ruzie weer op. Toen de dienders de man en zijn moeder naar binnen wilden sturen, sloeg de vlam in de pan. De bewoner reageerde niet op pepperspray en werd uiteindelijk door diverse agenten met geweld in de boeien geslagen.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…