Categorieën: Nieuws

Lange Dame vestigt zich in de stad

Modewinkel de Lange Dame aan de Carolieweg is dinsdag feestelijk geopend. Waar veel winkels noodgedwongen hun deuren moeten sluiten, is er een gat in de markt voor deze speciaalzaak voor lange vrouwen, aldus eigenares Diana Smith.

Sommige bestaande winkels hebben wel een kleine collectie voor lange vrouwen, maar echt slagen lukt daar vaak moeilijk.  Vooral broeken zijn meestal te kort. De Lange Dame heeft voor vrouwen vanaf 1.78 cm  tot 2 meter en van verschillende leeftijden betaalbare kleding.  Extra lange paspoppen, hoge paskamers, aan alles is gedacht. Naast kleding zijn er ook zelfgemaakte tassen en sieraden in het assortiment.

Diana Smith heeft al een Lange Dame winkel in Winschoten. Dat filiaal trekt klanten uit binnen- en buitenland. Klanten zullen ook de weg naar de stad Groningen weten vinden is haar stellige overtuiging.

 

Annemarieke Hunze

Recente berichten

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

11 minuten geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

21 minuten geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

2 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

2 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

3 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

3 uur geleden