Foto: Google Streetview
De SP is in de Schildersbuurt een buurtonderzoek aan het doen hoe bewoners de toename van jongerenhuisvesting ervaren. Volgens de partij zijn huisjesmelkers in de buurt actief die 15 procentnorm omzeilen door flats in tuinen en verdiepingen boven bestaande woningen te bouwen.
De SP doet dit nadat er klachten uit de buurt zijn gekomen. Buurtbewoners geven volgens de partij aan dat zij het gevoel hebben dat ze de zeggenschap over hun buurt kwijt zijn.
De partij is nu aan het inventariseren wat de bewoners met de buurt willen. Met de resultaten in de hand wil de SP met buurtbewoners overleggen welke stappen er genomen kunnen worden.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
En zo creëert de SP een hoop valse verwachtingen.
Als je zo redeneert, dan doet elke partij dat. Ze komen in ieder geval nog op voor de buurten met dergelijke klachten. Waar zijn de andere partijen?
Leg eens uit wat je bedoelt Jack.