Categorieën: Nieuws

“Alstublieft zo ver mogelijk doorlopen!”

Je komt ze overal in de stad tegen. Briefjes met bijzondere opschriften en waarschuwingen. “Bel kapot. Kloppen svp.” Of. “Aub zo ver mogelyk doorlopen (ivm kleine ruimte)”. Deze opmerkelijke notitiebriefjes worden sinds donderdag vereeuwigd in een bijzonder boek.

“Het idee kwam eigenlijk een aantal jaren geleden”, vertelt samensteller Peter Boersma. “Ik liep door de stad en mijn oog viel regelmatig op bijzondere briefjes op ramen en deuren. Ik ben de briefjes vanaf dat moment gaan fotograferen en de meest bijzondere briefjes hebben een plek gekregen in een boek.”

“Eigenlijk zijn de briefjes een soort van mini-verkeersborden of gedragsregels. Het laat op een hele mooie manier zien hoe wij met elkaar samenleven.” Het boek is vanaf komend weekend in de boekwinkels in de stad te koop.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

1 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

2 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

5 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

5 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

6 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

6 uur geleden