Drie onderzoeken naar het voorkomen van astma waar het UMCG bij betrokken is, krijgen een bijdrage van 2,2 miljoen euro van het longfonds.
Een van de onderzoeken richt zich op factoren in de omgeving die astma veroorzaken. Een ander onderzoek is erop gericht om astma bij jonge kinderen te bestrijden.
Een derde onderzoek richt zich op de ontwikkeling van de longen van een ongeboren kind en het herstel na een longontsteking bij mensen met een longziekte.
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…