De politie heeft een Stadjer en een man uit Zuidlaren aangehouden die worden verdacht van het opblazen van een auto aan de Middelhorsterweg.
Daar werd in de nacht van 18 op 19 februari een geparkeerde auto vernield door vuurwerk. De politie hield vorige week een 29-jarige inwoner van Zuidlaren aan. In zijn huis werden diverse soorten illegaal vuurwerk, wapens en materialen voor het maken van explosieven aangetroffen. De Explosieven Opruimingsdienst heeft het spul afgevoerd.
Diezelfde dag werd ook een 25-jarige Stadjer ingerekend. In zijn huis bevonden zich wapens, vals geld en een hennepkwekerij met 100 planten. Beide verdachten zijn inmiddels voorgeleid aan de rechter-commissaris.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…