Categorieën: Sport

Striedelmeijer bezorgt PKC zege op Oeverzwaluwen

PKC ’83 heeft zaterdagmiddag de thuiswedstrijd tegen Oeverzwaluwen met 4-0 gewonnen. Matchwinner werd Jordi Striedelmeijer met twee goals en een assist.

PKC begon sterk aan de wedstrijd en kwam na zeven minuten op voorsprong door een goal van Striedelmeijer. In de 25ste minuut kopte Erdem Yeni uit een voorzet van Striedelmeijer de 2-0 binnen. Bijna stond voor rust de 3-0 op het scorebord, maar een schot van 25 meter van Striedelmeijer kon net door de keeper van Oeverzwaluwen over het doel worden getikt.

Daarna zakte PKC in en kreeg Oeverzwaluwen kansen, maar keeper Meedendorp voorkwam een tegentreffer. Pas in de tweede helft herpakte PKC zich en schoot Striedelmeijer een voorzet van Kasim Bizimana hard binnen. Laatstgenoemde werd tien minuten voor tijd in het strafschopgebied gevloerd waardoor Durk van Tuinen van Oeverzwaluwen met rood het veld af moest. Michel Boonstra schoot de penalty strak binnen en bracht de eindstand op 4-0.

PKC ’83 blijft op de zesde plaats staan in de Eerste Klasse E met 29 punten uit 19 wedstrijden. In de derde periode gaat PKC aan kop met 10 punten uit 4 wedstrijden.


Jordi Striedelmeijer speelde een fijne wedstrijd


PKC trainer Bennie de Jong ziet de koppen dezelfde kant op staan

Yon (redactie)

Bekijk reacties

Recente berichten

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

37 minuten geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

47 minuten geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

2 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

3 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

4 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

4 uur geleden