Categorieën: Nieuws

Lichaam Nour Al Cheikh opgegraven

Het lichaam van Nour Al Cheikh wordt donderdag opgegraven voor een nieuw onderzoek. Het Openbaar Ministerie heeft hiertoe opdracht gegeven omdat er twijfels bestaan over zijn doodsoorzaak. De 18-jarige werd na de afgelopen Oud & Nieuw in een sloot in de wijk Ruischerwaard gevonden.

Politie en hulpverleningsdiensten gingen in eerste instantie uit van een noodlottig ongeval, waardoor Nour in de sloot was verdronken. Volgens de sectie die destijds op het lichaam is uitgevoerd, waren er geen sporen die duiden op geweld. De familie en met name de vader van Nour twijfelt aan dat verhaal omdat er ook sporen zijn, die niet verklaard kunnen worden door een ongeluk. De vader van Nour heeft daarnaast foto’s gemaakt van het lichaam, waarop wel degelijk sporen te zien zijn, die kunnen duiden op geweld.

Op basis van die foto’s heeft het Openbaar Ministerie nu opdracht gegeven het lichaam op te graven. Vrijdag volgt er een nieuwe sectie, een scan en een toxicologisch onderzoek bij het Forensisch Instituut in Den Haag.

Nienke Lindeboom sprak met Gerben Wilbrink van het Openbaar Ministerie.

André Huitenga

Recente berichten

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

27 minuten geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

1 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

1 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

3 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

3 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

4 uur geleden