Categorieën: 112

Scooterbestuurder bekneld onder auto bij verkeersongeluk

Bij een verkeersongeluk op de Eikenlaan is dinsdagmiddag een 21-jarige man uit Zuidhorn onder een auto terecht gekomen. Hulpverleningsdiensten zijn drie kwartier bezig geweest om het slachtoffer te bevrijden. Een 41-jarige man uit Den Andel die bij de Zuidhorner achterop zat, bleef ongedeerd.

“Het ongeluk vond rond 16.30 uur plaats”, vertelt woordvoerder Paul Heidanus van de politie Noord-Nederland. “Wat er precies gebeurt is, is nog onbekend, maar de bestuurder van een scooter is bij een aanrijding bekneld komen te zitten onder een auto. De man is niet aanspreekbaar en momenteel zijn hulpverleners bezig hem te bevrijden. Ook het Mobiel Medisch Team is ter plaatse gevraagd.”

De auto moest omhoog gewerkt worden om de scooterbestuurder te bevrijden. Daarna kon het slachtoffer in kritieke toestand naar het ziekenhuis vervoerd worden.

De auto werd bestuurd door een 27-jarige man uit Appingedam. Hij verklaarde verblind te zijn geweest door de zon, maar de politie vermoedt dat er alcohol of drugs in het spel zijn. Bij de man is bloed afgenomen en hij moest zijn rijbewijs inleveren.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Fietser gewond door aanrijding op Osloweg

Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…

24 minuten geleden

Forumbibliotheek Selwerd feestelijk heropend

De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…

41 minuten geleden

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

2 uur geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

2 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…

3 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

4 uur geleden