Categorieën: Sport

Dit weekend NK Sprint Kardinge

Sportcentrum Kardinge is klaar voor het NK Sprint schaatsen, dat dit weekend in Groningen verreden wordt. De ijsmeester is tevreden over de ijsvloer en deelnemers maken vrijdag hun laatste trainingsrondjes.

Het is alweer de tiende keer dat Kardinge het toneel is van het NK Spint. Van de vorige negen edities in Groningen was Marianne Timmer maar liefst zes keer de snelste. Nu is ze coach en twijfelt over de kwaliteit van het ijs. Volgens de ijsmeester hoeft ze zich geen zorgen te maken want er is hard gewerkt om een perfecte ijsvloer te krijgen.

Vorig jaar waren Stefan Groothuis en Margot de Boer de winnaars van het NK Sprint. De vier besten bij zowel de dames als de heren kunnen startbewijzen verdienen voor het WK Sprint over drie weken in Salt Lake City.

Erick Bakker

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

8 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

9 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

12 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

12 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

13 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

13 uur geleden