Er hebben zondag twee mislukte pogingen plaats gevonden om in een woning in te breken. In beide gevallen gingen de inbrekers er zonder buit vandoor. De politie is op zoek naar de daders.
De eerste inbraak vond plaats in de Briljantstraat. Een getuige zag dat twee mannen zich verdacht ophielden aan de achterzijde van de woning en dat een kantelraam openstond. Toen hij de mannen wilde aanspreken gingen zij er rennend vandoor. Er is niets uit de woning verdwenen. De inbrekers worden omschreven als jongens met een getinte huidskleur. Ze zijn ongeveer 1.80 meter lang en hebben kort donker haar.
Dezelfde avond vond er een inbraak plaats in een woning aan de Bordewijklaan. De 76-jarige bewoonster hoorde gestommel en deed het licht van de slaapkamer aan. Plotseling stond zij oog in oog met een inbreker. Die schrok echter zo dat hij er zonder buit vandoor ging. In dit geval gaat het om een man van zo’n 1.80 meter lang met krullend haar en hij droeg grijze kleding. Hij sprak een buitenlandse taal.
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…