De gemeente wil goede ideeën en plannen van bewoners, instellingen en ondernemers op gebied van lokaal voedsel ondersteunen.
Het gaat onder meer om buurtmoestuinen, voedsel-evenementen en initiatieven om samen te koken en eten. De gemeente wil graag bijdragen aan een meer duurzaam voedselsysteem. Zo zijn er op 10 oktober diverse duurzame eet-evenementen vanwege de Dag van de Duurzaamheid.
Ook scholen, zorginstellingen en bedrijven kunnen bij de gemeente terecht voor informatie.
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Bekijk reacties
Mooi initiatief om duurzaam consumeren meer onder de aandacht te brengen! 10 oktober was een mooie start met de eet-in en duurzaam debat.
Wat is het vervolg en waar kan je terecht met je ideeën?