Protest bij Karrepad, foto Sjoerd Rumpt
Actievoerende ouders hebben vrijdagmiddag korte tijd symbolisch basisschool Karrepad aan de Van Oldenbarneveltlaan in De Hoogte op slot gedraaid. Zij zijn tegen de sluiting van de school.
Onderwijsgroep O2G2 wil de school na dit jaar sluiten, omdat er te weinig kinderen op zitten. De leerlingen moeten dan naar scholen in de Indische Buurt of Selwerd.
De ouders zijn hier fel op tegen. Zij vrezen overvolle klassen en zijn bang dat enkele leerlingen van Karrepad daardoor naar het speciaal onderwijs moeten.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
SchoLen met 1 L !!
Als juf van Karrepad weet ik hoe je dat woord spelt !!:-)