Categorieën: Wijken

Petteflet wint ondernemersprijs

De kinderen van basisschool De Petteflet in Kostverloren hebben een prestigieuze prijs gewonnen met hun project De Torteltuin.

In deze tuin verbouwen de kinderen zelf groenten en bloemen die ze verkopen aan de ouders en buurtgenoten. Het Ministerie van Economische Zaken en Landbouw gaf hun er de voor. De prijs is bedoeld om ondernemers en ondernemerschap in Europa te promoten.

Drie leerlingen van de school moesten in Den Haag hun project toelichten. Hun mededingers waren 28 ondernemers in nette pakken. De verrassing was groot dat de school deze concurrenten achter zich liet. In november mogen de kinderen in Cyprus meedoen aan de Europese finale van de European Enterprise Promotion Award.

Betsie Meijer

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

2 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

3 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

3 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

4 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

5 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

6 uur geleden