Categories: Nieuws

Jaar cel voor overvallen op snackbars

De rechtbank heeft een 20-jarige vrouw veroordeeld tot twee jaar cel, waarvan de helft voorwaardelijk, voor drie overvallen op cafetaria’s in de stad. Het gaat om The Corner, De Grote Beer en Quick & Tasty.

Twee gemaskerde overvallers kwamen de snackbar binnen en bedreigden het personeel met een mes en stroomstootwapen. Ze gingen er vervolgens met de kas vandoor.

De mannen waren eerder al veroordeeld tot celstraffen van respectievelijk vier jaar en 40 maanden. De vrouw was bij twee van de overvallen betrokken. Ze meldde zichzelf bij de politie na de aanhouding van de beide hoofddaders.

Gert van Akkeren

Recent Posts

Groningers Dijk en Beckerman genoemd als fractievoorzitter SP in Tweede Kamer

De opvolger van Lilian Marijnissen als fractievoorzitter van de SP in de Tweede Kamer wordt…

8 uur ago

Groningen Airport Eelde laat Glimmen links liggen in plannen voor nachtvluchten en uitbreiding lesvluchten

Het Plaatselijk Belang Glimmen is boos op Groningen Airport Eelde. Ze voelen zich niet gehoord…

9 uur ago

Donar wint met ruim verschil van Den Helder Suns

De basketballers van Donar hebben zaterdagavond in eigen huis eenvoudig gewonnen van Den Helder Suns.…

9 uur ago

Lycurgus wint in Zevenhuizen in drie sets van ZVH

Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond zonder veel moeite gewonnen van Scherp in Packaging ZVH. Het…

10 uur ago

Oranje Nassau als koploper winterstop in na winst op WVV

Oranje Nassau won zaterdagmiddag in eigen huis de topper in de eerste klasse J van…

11 uur ago

Amateurvoetbal: Winst Gorecht, pak slaag VVG, Groen Geel wint topper

Gorecht won zaterdagmiddag in de laatste competitiewedstrijd voor de winterstop in de tweede klasse J…

12 uur ago