Het magische festival Carnivale dat gepland staat voor donderdag, vrijdag en zaterdag in de Oosterparkwijk ondervindt grote problemen vanwege de storm. De voor dinsdag geplande opbouwwerkzaamheden zijn stilgelegd.
Als het langer blijft stormen begint het festival mogelijk een dag later, maar de organisatie hoopt dat de opbouw woensdag snel kan verlopen. In totaal betreft het 25 verwarmde tenten en woonwagens.
De organisatie benadrukt dat de voor woensdag geplande ganzenfanfare door de wijk sowieso doorgaat. Alle artiesten, waaronder een aantal gedresseerde ganzen, nemen hier aan deel.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
De Carnivale blijft gepland op donderdag, vrijdag en zaterdag aanstaande. Vandaag zijn ivm rukwinden geen hoge tenten en poorten opgebouwd. Wij denken dit morgen wel te kunnen doen, zodat het festival donderdag om 14.00 uur kan worden geopend. Vrijwilligers werken hard om de magische momenten mogelijk te maken!
Problemen zijn er om opgelost te worden. En gelukkig kan Frans dat. Hoop dat Carnivale weer net zo gezellig wordt als vorig jaar.