Wethouder Frank de Vries komt tegemoet aan de wens van de bewoners van de Rivierenbuurt, om de ontwikkeling van drie ingrijpende bouwprojecten centraal aan te sturen. De buurt had om ‘integraliteit’ gevraagd: de drie projecten op elkaar afstemmen onder een projectleider.
De buurt krijgt in de nabije toekomst te maken met ingrijpende werkzaamheden aan de Zuidelijke Ringweg, in het Stationsgebied en rond het Emmaviaduct.
De Raadscommissie Ruimte en Wonen gaat accoord met de voorbereiding van een wijkvisie, waarin alle bouwwerkzaamheden op elkaar worden afgestemd. Over de aanpak van het Emmaviaduct zijn al gesprekken geweest.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…