Categorieën: Nieuws

Rood en geel zet Groningen in pracht en praal

De één kijkt er reikhalzend naar uit, voor een ander is het de opmaat naar die vreselijke lange winter: de herfst. Toch worden voor- en tegenstanders deze dagen verblijd.

Want met temperaturen van vijftien graden op de thermometer, een vrolijk schijnend zonnetje en een strak blauwe lucht komen de gele en rode herfstkleuren in het Noorderplantsoen wel heel mooi tot uiting. “Het is de eerste keer in mijn leven dat ik met dit weer in de herfst foto’s maak in het Plantsoen”, vertelt een voorbijganger. “Eigenlijk moet je de foto’s ’s ochtends vroeg maken als je de lijnen van de zon zo mooi door de bomen ziet komen, maar ook nu is het ontzettend mooi”.

Liefhebbers van de zonnige herfst kunnen ook de rest van de week nog te kust en te keur. Daarna lijkt het wisselvalliger te worden, met lagere temperaturen en kans op regen. Maar ook dat weertype heeft zijn bekoringen, en waarschijnlijk ook zijn liefhebbers.

Heeft u de laatste dagen mooie herfstfoto’s in de stad gemaakt? Stuur ze via de e-mail naar de redactie van OOG TV op info@oogtv.nl zodat wij ze een plekje kunnen geven op deze pagina!

Moeder en dochter zorgen ervoor dat de ganzen in het Plantsoen niet hoeven te verhongeren. Foto: Sebastiaan Scheffer
Foto: Sebastiaan Scheffer
Foto: Anton Rengers
Foto: Anton Rengers
Foto: Anton Rengers
Foto: Anton Rengers
Sebastiaan Scheffer

Bekijk reacties

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

2 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

3 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

4 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

4 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

5 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

7 uur geleden