Foto: sxc.hu/profile/fresh-m
De nachtbus naar Lewenborg rijdt vanaf januari door naar Ten Boer. Het OV Bureau gaat ervan uit dat meer mensen van de bus gebruik gaan maken, zodat die kostendekkend wordt. De bus rijdt eenmaal per uur.
De nachtbus naar Zuidhorn gaat vanaf volgend jaar rijden via Paddepoel, Vinkhuizen en Gravenburg. Nachtbus 406 rijdt vanaf 12 december niet meer door naar Lewenborg, maar eindigt in Beijum.
De nachtbussen rijden alleen in de nacht van zaterdag op zondag. De bus naar Assen rijdt ook op donderdag en vrijdagnacht. De nieuwe dienstregeling geldt voor een jaar.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
en waarom rijd de nachtbus naar beijum dan niet door naar bedum?