Categorieën: Wijken

Damsport en Antillenstraat in beeld voor jongerenhuisvesting

Damsport in de wijk Corpus den Hoorn en de Antillenstraat in de Korrewegwijk zijn in beeld voor grootschalige jongerenhuisvesting. Naar beide locaties wordt op dit moment onderzoek gedaan.

Onlangs werd bekend dat het plan van Lefier om 800 studentenwoningen aan het Reitdiep te bouwen, niet door kan gaan omdat het beoogde terrein daar niet geschikt voor is. Student en Stad wilde daarop van het stadsbestuur weten of de doelstelling van de gemeente om op korte termijn 4500 woningen voor studenten en jongeren realiseren in het gedrang zou komen.

Volgens de gemeente wil Lefier wil alsnog haar aandeel in het plan realiseren. De woningbouwvereniging heeft daarvoor een aantal mogelijke locaties op het oog, waaronder Damsport en Antillenstraat. Het stadsbestuur verwacht dan ook dat de doelstelling van 4500 woningen niet in gevaar komt.

Ecco van Oosterhout

Bekijk reacties

Recente berichten

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

37 minuten geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

2 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

4 uur geleden