Foto: flickr.com/photos/clearlyambiguous/
Het Zorja Festival dat dit weekend voor het eerst in de wijk Selwerd georganiseerd werd is vroegtijdig afgelast. Oorzaak is het slechte weer.
De organisatie vindt het onverantwoord om met het festival door te gaan. Met de name de heftige windstoten zouden voor gevaarlijke situaties kunnen leiden. Om die reden pakten afgelopen zaterdag al diverse standhouders hun spullen in, omdat ze het te gevaarlijk vonden onder de zwaaiende boomtakken.
Het Zorja-festival is een multicultureel festival dat als doel heeft om de negentig verschillende nationaliteiten in de wijk nader tot elkaar te brengen. Afgelopen vrijdag liet Fronique Oosterhof van de organisatie aan OOG Radio weten dat de bewoners wel contact met elkaar hebben, maar dat dit vaak niet verder gaat dan ‘hallo’ en ‘goedemiddag’. Op het festival worden de verschillende culturen die bij de nationaliteiten horen geuit, waardoor men hoopt dat men zich voor elkaar gaat interesseren.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
Bekijk reacties
Een prachtig opgezet feest met een leuk programmaaanbod voor jong en oud.
.
Helaas is het weer de grootste spelbreker. Zo'n festival zou jaarlijks georganiseerd moeten worden.
Don-Luigi,
De organisatie van het festival liet vrijdag in de radio-uitzending van OOG weten dat ze van plan zijn om er een jaarlijks festival van te maken. Wij houden het in de gaten!