Jeugdsoos Poortershoes in de Oosterpoort maakt kans op een structurele subsidie. De MJD, organisatie voor maatschappelijke en juridische dienstverlening, is in gesprek met de Gemeente over een jaarlijkse toelage.
De club biedt twee dagen per week plek aan jongeren in de Oosterpoort. Ook is het contact tussen de jongeren en de buurt versterkt.
De MJD maakt zich hard voor de de jeugdsoos. Binnen enkele maanden wordt bekend of het Poortershoes kans maakt op de subsidie.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
Bekijk reacties
RT @oogtv: #groningen Poortershoes blijft mogelijk voortbestaan http://www.oogtv.nl/2011/02/poortershoes...