Categorieën: Wijken

SP: stop kamerverhuur Selwerd moet blijven

De SP vindt niet dat er in Selwerd weer studentenhuizen kunnen bijkomen. De gemeente besloot onlangs dat er nieuwe kamerverhuurpanden mochten komen omdat er maatregelen genomen zijn om eventuele overlast te beperken.

Eind 2009 werd afgesproken dat er voorlopig geen vergunningen meer gegeven zouden worden voor nieuwe kamerverhuurpanden in de wijk Selwerd. Tot de stop werden veel oude woningen in de wijk opgekocht en omgebouwd tot studentenhuizen. Dit tot onvrede van buurtbewoners die aangaven veel overlast van de studenten te hebben.

Volgens SP-fractievoorzitter Eelco Eikenaar is de wijkvernieuwing nog maar in een beginfase en heeft de wijk nog steeds behoefte aan rust. De gemeente schaadt in zijn ogen het vertrouwen dat ze in de wijk aan het opbouwen is.

André Huitenga

Recente berichten

Thermo Fisher wil opnieuw praten over cao; acties voorlopig gepauzeerd

Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…

3 minuten geleden

Kringloopwinkel GoudGoed blij met nieuwe plek aan Paterswoldseweg: “We hebben veel ruimte”

Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…

6 minuten geleden

Fietser gewond door aanrijding op Osloweg

Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…

48 minuten geleden

Forumbibliotheek Selwerd feestelijk heropend

De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…

1 uur geleden

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

2 uur geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

3 uur geleden