Categorieën: Nieuws

Twee aanhoudingen voor drugshandel in binnenstad bij gezamenlijke actie

Bij een gezamenlijke toezichtsactie in de binnenstad zijn vrijdagavond twee personen aangehouden voor drugshandel. Dat meldt Handhaving van de gemeente Groningen.

“De actie is samen uitgevoerd met de politie en het RIEC-LIEC,” schrijft Handhaving. (Het RIEC-LIEC is een netwerk dat zich richt op het bestrijden van georganiseerde, ondermijnende criminaliteit door de krachten van verschillende overheidsinstanties te bundelen.) “De actie vond plaats in de binnenstad en was specifiek gericht op drugsoverlast op straat, het leren van elkaars bevoegdheden en met name het versterken van de samenwerking.”

Tijdens de actie werden twee personen aangehouden voor drugshandel. Zij zijn overgebracht naar het politiebureau, waar verder onderzoek wordt gedaan. “Daarnaast zijn er diverse bekeuringen uitgeschreven. Bijvoorbeeld zeven keer voor het gebruik van softdrugs op de openbare weg, vijf keer voor het in bezet hebben van een geopend blik met daarin een alcoholische drank, één keer voor wildplassen, één keer voor hangen in de portiek en één keer voor overlast veroorzaken en het niet kunnen laten van zien van een identiteitsbewijs.”

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

8 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

9 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

12 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

12 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

13 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

13 uur geleden