Categorieƫn: Nieuws

Noorderplantsoen krijgt zaterdag weer een jaarlijkse schoonmaakbeurt

Komende zaterdag organiseren de gemeente en omwonenden weer een grote schoonmaak in het Noorderplantsoen. Iedereen kan meedoen om zwerfafval op te ruimen en het park weer netjes te maken.

De actie begint om 11.00 uur bij restaurant Zondag en duurt ongeveer anderhalf uur. De gemeente zorgt voor grijpers, handschoenen, drinken en snacks, zodat deelnemers meteen aan de slag kunnen.

Na afloop worden alle volle vuilniszakken opgehaald door de organisatie. Aanmelden voor de schoonmaakactie is niet nodig.

Tom Veenstra

Recente berichten

Gelijkspel vrouwen FC Groningen tegen Jong Hera United

De vouwen van FC Groningen hebben zaterdagavond in Amsterdam met 1-1 gelijkgespeeld tegen Jong Hera…

3 uur geleden

Totale off-day voor Donar in Leiden

Donar heeft zaterdagavond een gevoelige nederlaag geleden in Leiden tegen ZZ Leiden, dat vlak boven…

4 uur geleden

Lycurgus wint eerste thuiswedstrijd van het seizoen van Huizen

De volleyballers van Lycurgus hebben in de eerste thuiswedstrijd van het seizoen gewonnen van PDK…

4 uur geleden

Zondag bewolkt bij 13 graden, in de loop van de week zachter.

De komende dagen is het veelal bewolkt met in de ochtend kans op mist. Later…

4 uur geleden

Groningen sluit herdenkingsjaar ’80 jaar vrijheid’ af

In de Stefanuskerk aan de Noorddijkerweg vond zaterdag de afsluitende bijeenkomst plaats van het herdenkingsjaar.…

5 uur geleden

1H: Periodetitel Velocitas, Oranje Nassau en Be Quick kunnen leven met remise

Velocitas 1897 pakte zaterdag de eerste periodetitel in de eerste klasse H. GRC Groningen verloor…

5 uur geleden