Categorieën: Nieuws

Eemshavenweg komende zondag afgesloten vanwege onderhoud

Weggebruikers moeten zondag rekening houden met een afsluiting van de Eemshavenweg (N46). Het traject tussen knooppunt Boterdiep in Groningen en de westelijke op- en afrit naar Middelstum/Loppersum (N996) is op zondag in beide richtingen afgesloten van 06.00 tot 18.00 uur.

De afsluiting maakt deel uit van gepland onderhoud aan de N46. De provincie voert verschillende werkzaamheden uit, waaronder kleine asfaltreparaties, het reinigen van bruggen en verkeersborden, en het snoeien van bermen en bomen.

Op zaterdag 11 oktober is het noordelijke deel van de N46 afgesloten tussen de oostelijke op- en afrit naar Middelstum/Loppersum en de Eemshaven. Tussen zaterdag 18.00 uur en zondag 06.00 uur is de gehele weg open voor verkeer.

Verkeer tussen Groningen en de Eemshaven wordt omgeleid via de N33 en N360 of via de N363 en N361. De omleidingsroutes worden met borden aangegeven. Tussen zaterdag 18.00 uur en zondag 06.00 uur is de gehele weg open voor verkeer.

Judith Hovius

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

49 minuten geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

1 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

4 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

5 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

5 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

6 uur geleden