De gemeente organiseert op vrijdag 19 september vanaf 19.00 uur een bijeenkomst in wijkcentrum het Floreshuis over het slavernijmonument voor het Indische Oceaangebied (Nederlands-Indië).
Tijdens de avond is er aandacht voor persoonlijke verhalen, gesprekken, muziek en zijn er deskundigen aanwezig op het gebied van het slavernijverleden van Groningen. Stadjers kunnen de verschillende verhalen aanhoren en mogen ook hun mening geven over het slavernijmonument.
Bewoners uit de noordelijke wijken en geïnteresseerden mogen deelnemen aan de gesprekken. Aanmelden is niet nodig.
Het stadsgesprek wordt georganiseerd door de Werkgroep Voetsporen van Nazaten en stichting Pittig Gekruid in samenwerking met VRIJDAG en de gemeente Groningen. Meer informatie is te vinden op de website van het Floreshuis.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…