Categorieën: Nieuws

Chocolade voor brandweer Ten Boer na bevrijdingsactie

De brandweerlieden van Ten Boer zijn afgelopen week getrakteerd op chocolade. Het snoepgoed werd overhandigd na een geslaagde bevrijdingsactie.

Vorig weekend kwam een 5-jarig kind vast te zitten in een putje aan de Roggeneed in het dorp. Dit putje wordt gebruikt om er een paal in te zetten om te voorkomen dat auto’s erdoor kunnen. “Als onze alarmontvangers gaan, dan laten we het werk waar we mee bezig zijn voor wat het is en gaan we zo snel mogelijk op pad met onze rode wagen”, schrijft brandweer Ten Boer op haar sociale media. “Nadat we het kind bevrijd hadden, zijn we weer teruggekeerd naar de kazerne.”

“De verrassing was de volgende dag echter groot toen wij een kaartje met daarop heel veel hartjes en een doos chocolade van de oma van het kindje kregen. Dat we dit krijgen is totaal niet nodig. Het is immers ons werk. Maar het wordt wel heel erg gewaardeerd door de hele ploeg.” Met het kindje gaat het inmiddels weer goed.

Sebastiaan Scheffer

Delen
Gepubliceerd door
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

8 minuten geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

3 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

4 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

4 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

4 uur geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

5 uur geleden