Foto: Sebastiaan Scheffer
Zon en bewolking wisselen elkaar de komende dagen af. Dinsdag kan het zomers warm worden met 25 of 26 graden als maximumtemperatuur.
Maandag begint de dag zonnig, maar al snel verschijnen er stapelwolken. Aan het einde van de ochtend en in de middag neemt de bewolking toe en is een buitje mogelijk. De wind is zwak en draait van west naar zuidoost. De temperatuur wordt 20 of 21 graden. In de nacht van maandag op dinsdag blijft het grotendeels helder en droog, met een minimumtemperatuur van zo’n 13 graden.
Op dinsdag is er meer ruimte voor de zon, afgewisseld met wolkenvelden. Het blijft droog. Bij een zwakke wind uit zuidoostelijke richting wordt het 25 of 26 graden. Woensdag begint zonnig, waarna de bewolking toeneemt. Het blijft droog. Bij een zwakke tot matige wind die naar het zuidwesten draait, wordt het dan 24 graden.
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…