Foto via FC Groningen
FC Groningen heeft Sloveense doelman en jeugdinternationaal Lovro Stubljar overgenomen van het Italiaanse Empoli. Stubljar tekent een contract tot medio 2029 in de Euroborg.
De sluitpost stond sinds 2022 onder contract bij Empoli, dat hem daarna aan NK Celje en NK Domzale uit Slovenië verhuurde. Afgelopen zomer was Stubjar te bewonderen op het EK onder 21.
Stubjar is de vijfde zomer aanwinst van FC Groningen. Eerder tekenden Younes Taha, Oskar Zawada, Tyrique Mercera en Elvis van der Laan al toegevoegd aan de selectie.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…