Foto Andor Heij
Forward heeft zondag de uitwedstrijd in de poulefase van de noordelijke districtsbeker tegen Rolder Boys met 2-0 verloren.
Gisteren verloor in dezelfde groep eersteklasser Winsum verrassend met 3-2 van Grijpskerk dat een klasse lager spelt. Zaterdag speelt Forward thuis tegen Grijpskerk. In deze bekerpoule gaan de eerste twee door.
Ook het tweede team van Forward speelt in de districtsbeker, maar opvallend genoeg ging het duel tegen Heiligerlee niet door, omdat er op sportpark Zernike geen veld beschikbaar was. Het hoofdveld van Forward had net nieuw kunstgras, maar nog geen doelen. Er werden trainingsdoelen geplaatst, maar dat lukte niet met de hoekvlaggen. Op een ander veld stonden tenten van internationale studenten en het derde veld was onbespeelbaar. Groen Geel (zondag) zit ook in deze groep en speelde met 0-0 gelijk tegen MOVV.
Derdeklasser Groninger Boys won de bekerderby met 1-0 van competitiegenoot SC Stadspark. In deze poule gaat alleen de nummer één door.
Vijfdeklasser Woltersum kreeg tegen Siddeburen de dubbele cijfers om de oren: 10-0. In dezelfde groep verloor Engelbert met 4-3 van Usquert.
De tweede ronde van de poulefase van de noordelijke districtsbeker is komend weekeinde.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…