Categorieën: Sport

PKC’83 start in vierde divisie met uitwedstrijd tegen Hoogland, daarna thuis tegen Heino

PKC ’83 weet wie de tegenstanders zijn in de vierde divisie D komend seizoen. De KNVB heeft de indelingen en het wedstrijdprogramma bekend gemaakt.

De Groningers werden afgelopen seizoen kampioen en in de eerste klasse H en debuteren daardoor in de vierde divisie. PKC begint met een uitwedstrijd tegen Hoogland. Dat is een club uit het gelijknamige dorp in de gemeente Amersfoort. De wedstrijd wordt op zaterdag 23 augustus gespeeld. Een week later volgt de eerste thuiswedstrijd tegen Heino uit Overijssel.

De overige tegenstanders van PKC zijn: AZSV (Aalten), DETO (Vriezenveen), DZC’68 (Doetinchem), Flevo Boys (Emmeloord), HZVV (Hoogeveen), NEO (Borne), ONS Sneek, d’ Olde Veste ’54 (Steenwijk), Quick’20 (Oldenzaal), SDV Barneveld, SVZW (Wierden), TVC’28 (Tubbergen) en WHC (Wezep).

PKC’83 hoort bij de clubs die alle wedstrijden op zaterdag mogen spelen, ook tegen de clubs die zondag in principe als speeldag hebben.

De KNVB maakt de indelingen van de eerste klasse en lager volgende week vrijdag bekend.

Andor Heij

Recente berichten

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

2 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

2 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

2 uur geleden

Aksel Cijntje (31) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…

3 uur geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

3 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

5 uur geleden