Categorieën: Nieuws

Ree verdwaalt op Grote Markt en wordt gevangen door politie

Wie zondagochtend op of in de buurt van de Grote Markt was, moet verbaasd hebben opgekeken: er liep een ree over het marktplein.

Volgen stadsblog Sikkom liep het dier tussen mensen die nog op straat waren na een avond stappen. De ree botste tegen een raam van cafetaria Snack Hoek en raakte daardoor even buiten bewustzijn.

Opvallend was dat de ree volgens omstanders versierd was met kerstslingers om zijn kop. Dat duidt er mogelijk op dat ‘grappende’ studenten het dier onder handen hebben genomen.

Agenten hebben de ree met hulp van de dierenambulance gevangen en meegenomen in een politiebusje. Daarna is de ree gezond vrijgelaten in het bos buiten de stad.

Hieronder een video via Dumpert, waarop te zien is hoe de ree wordt meegenomen door de politie.

Tom Veenstra

Recente berichten

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

24 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

1 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

3 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

5 uur geleden