Categorieën: Nieuws

Nieuwe fietsbrug over Borgsloot feestelijk geopend met diner op de brug

Bureau Meerstad vierde afgelopen woensdag, samen met ruim zestig bewoners en betrokkenen, de opening van de nieuwe fietsbrug over de Borgsloot. Op de brug werd samen gegeten.

Het gezelschap van bewoners zat op de brug aan één lange tafel, samen met de bouwers van de overspanning en deelden samen het buffet.

De brug is een belangrijke laatste schakel in de snelle fietsroute tussen Groningen en Meerstad. Ook het aansluitende fietspad is nu klaar. De brug is al een paar weken in gebruik en wordt al veel gebruikt, bijvoorbeeld voor school of werk.

De brug is niet alleen praktisch, maar ook duurzaam. De constructie is grotendeels van hout, met een betonnen dek erboven. ’s Avonds zorgt verlichting op zonne-energie voor een veilige route.

Tom Veenstra

Recente berichten

Zeer warm weekeinde, daarna zomers maar onbestendig

Zaterdag is het zeer warm bij 28 of 29 graden. In de stad kan het…

2 uur geleden

Fietser gewond na aanrijding met scooter

Een fietser is vrijdag aan het einde van vrijdagmiddag gewond geraakt bij een ongeval op…

6 uur geleden

Leerzame activiteiten voor kinderen in De Biotoop

Deze week vond De Biotoop Vakantie plaats in De Biotoop in Haren. Dit voormalige universiteitsgebouw…

8 uur geleden

Man raakt bekneld onder kraan in Haren

Een man is vrijdagmiddag aan de Emdaborg in Haren bekneld geraakt onder een kleine kraan.…

9 uur geleden

Blij met vervangen gladde stenen Vinkhuizen, nu de speeltuin nog

De bewoners van de Zandsteenlaan, Radiumstraat en de Arduinlaan zijn blij dat hun gladde straatstenen…

9 uur geleden

Grunopark transformeren naar vakantiepark: “Zoiets hebben we in de gemeente niet”

Het Grunopark bij Meerstad transformeren naar een vakantiepark met behoud van de waterskibaan en de…

10 uur geleden