foto: 112 Groningen
Grote kans dat menig voetballer van GRC vandaag te laat bij zijn of haar voetbaltraining komt. Op het terrein van de Groningse voetbalclub heeft een bruggetje vlam gevat.
De brandweer heeft de brand weten te blussen op een creatieve manier. De brandweerlieden hebben onder andere wat planken geblust door ze onder andere onder te dompelen in het slootje onder de brug.
Het is niet duidelijk hoe de brand is ontstaan. Of de brug vanavond weer gebruikt kan worden is ook onduidelijk.
De gemeente Groningen moet, als het aan D66 ligt, traineeships gaan aanbieden aan mbo-studenten. Dat…
Treinreizigers tussen Groningen en Zwolle moeten donderdagmiddag even rekening houden met een vertraging. (meer…)
Het voormalige voetbalveld van de inmiddels verdwenen voetbalclub Astrea in park Selwerd is weer als…
Extra cameratoezicht in de Papengang , bestrijding van grensoverschrijdend gedrag en voorkomen van overdadig drank…
Studentenvertegenwoordigers van acht faculteitsraden starten een gezamenlijke actie tegen de fusieplannen van de Rijksuniversiteit. (meer…)
Eersteklasser Oranje Nassau heeft zich versterkt met Douwe de Jager van het onder 19 elftal…